LEGEND série

LEGEND PELLET je vlastně VYNOVENOU verzí našich tří nejpopulárnějších nástrah, kterými jsou Haldorado Rozpustné Pelety (ponořující), Plovoucí Rozpustné Pelety a Plovoucí Rozpustné Fluo Pelety!

Kdo by si pomyslel, že tyto nástrahy máme na pultech už více než 10 let? Přesto se dodnes těší mimořádné popularitě a neochvějné důvěře rybářů! V dnešní rychle se měnící době je hotovým zázrakem, pokud se takové dlouhověkosti dožije byť jen jediná nástraha, o tom už ani nemluvě, že za nimi rok co rok poptávka ne že neklesá, ale naopak, narůstá!

V roce 2021 byla naše nejoblíbenější rodina návnad obnovena a zrodila se série LEGEND Pellet, která zorganizovala a zpřehlednila naše známé nástrahy Sinking (potápějící se rozpustné), Wafter (středně nadnášející + rozpustné) a Pop Up (plovoucí, nerozpustné). V roce 2022 byly uvedeny na trh aroma LEGEND MAX Jam, které dokonale ladí s aroma návnad, zatímco v roce 2023 představíme produkty série LEGEND Groundbait, kompletní rodinu krmných surovin, které se dokonale hodí k návnadám a aromatům, které jsou již na trhu.