N-Butyric série

V roce 2022 byla na trh uvedena rodina návnad N-Butyric Pop Up, která byla původně navržena pro lov v letních, teplých vodách. Přestože se považuje za sezónní nástrahu, zájem rybářů o kuličky s pronikavým zápachem, ne však nepříjemným aroma, byl během celého roku ohromný. Jeho úspěch jasně ukázal, že v sortimentu je místo pro sklizeň kyseliny máselné ve formě krmiva.

N-Butyric, tedy kyselina máslová, je při letním lovu kaprů a amurů velmi chytlavé aroma, proto není náhoda, že paleta Haldorado se již vrací do mnoha našich produktů.

Nástrahy s příchutí N-Butyric jsou účinné samy o sobě, ale abychom zvýšili jejich chytlavost, spárovali jsme je s osvědčenými známými příchutěmi a dokonce bláznivou tuto produktovou řadu z hlediska barevného složení, jelikož ochucené verze dostaly dvojitou barvu speciálně pro zahřátou, zakalenou vodu pro optimalizovaný lov ryb.

Haldorado N-Butyric Grundbait se skládá z kukuřičných derivátů zkoumaných různými způsoby. Tyto krmné suroviny se vyznačují velmi vysokým obsahem sacharidů, smíšenou velikostí částic, rychlou rozpustností a bohatým aroma. Stejně jako u nástrah jsou primárně účinné v již stabilní teplé vodě, ať už jde o lov kaprů nebo cílený lov amura. Z hlediska použití může být nabízen buď v žebrovaném nebo methodovém košíku.