Cena
od 230 Kč

Výrobce
AQUA-GARANT

Kód produktu
PAG548

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Pelety Aqua Catch jsou velké vrtané háčkové pelety o průměru 20 mm vyrobené speciálně pro velkých kaprů a Amurov, které jsou vhodné pro krmení i na vnadění. Potřeby ryb v oblasti výživy se neustále mění spolu s jejich velikostí, a proto, pokud chcete chytit velké ryby, musí mít návnada stejný obsah. Více

Pelety Aqua Catch jsou velké vrtané háčkové pelety o průměru 20 mm vyrobené speciálně pro velkých kaprů a amur, které jsou vhodné pro krmení i na vnadění. Potřeby ryb v oblasti výživy se neustále mění spolu s jejich velikostí, a proto, pokud chcete chytit velké ryby, musí mít návnada stejný obsah.

V případě pelet Aqua Catch se tento predselektívny účinek uplatnil i při lopatě, pokud jde o velikost, kterou mohou druhy karasů a cejnů absorbovat s velmi malou pravděpodobností.

Má obsah bílkovin 40%, který většinou poskytují španělské rybí moučky.

Jeho lehkou stravitelnost zaručují vybrané sacharidy. Sojová moučka, pšenice, kukuřičný lepek, pšeničný lepek - všechny obsahují velmi důležité složky pro dosažení vysokého obsahu vlákniny, minerálů a vitamínů.

Esenciální mastné kyseliny hrají velmi důležitou roli v nutričních potřebách ryb, protože je nejtěžší je získat ve vodě z přirozené potravy. Díky tomu jsou potravinové zdroje, ve kterých se tyto cenné tuky nacházejí, nejoblíbenější v podvodním světě. Peleta také obsahovala 3 druhy. Rybí olej a také živočišné a rostlinné tuky, které se výborně doplňují a dělají nástrahu extra zubatou, pomalu se rozpouštějí.

Čas rozpouštění je 6 - 10 hodin, v závislosti na teplotě vody, což zaručuje dlouhou dobu krmení.

Pozor! Vysoký obsah oleje a rybí moučky v peletách má pro ryby velmi silnou přitažlivost, takže když to zasejete, bude to nenáročný relax. :)

Doporučuje se po celý rok.

Cílové ryby: konkrétní velký kapr, amur.