Arno Lodiax s volnoběžnou brzdou

Vrácení zboží do 14 dní
Výrobce
Arno

Kód produktu
P20750160

Cena
800 Kč s DPH

Běžná cena
1 210 Kč s DPH

Ušetříte
34% (410 Kč s DPH)

Varianta neexistuje

Pro všechny produkty značky Arno platí výhodný poměr ceny a kvality. Tyto verze nabízejí dobré řešení i pro začátečníky. Lodiax je verze disponující oblíbeným brzdovým systémem s volnoběžnou brzdou.. Více

Pro všechny produkty značky Arno platí výhodný poměr ceny a kvality. Tyto verze nabízejí dobré řešení i pro začátečníky. Lodiax je verze disponující oblíbeným brzdovým systémem s volnoběžnou brzdou, který je dostupný ve dvou velikostech s masivním grafitovým tělem a hliníkovou cívkou, díky čemu je výborným řešením při mnoha metodách lovu.

Má plynulý chod, za který vděčí především vnitřním ložiskám a mechanismu, který dostal místo v jednoduchém, přeci však masivním grafitovém těle. Kromě těla je ergonomická kovová klička zaručuje úspěšné zdolání větších ryb. Disponuje samozřejmě hliníkovou cívkou, díky čemu je vhodná i k použití s pletenými šňůrami. Je vyvíjený s volnoběžnou brzdou, díky čemu se dotvořil praktický naviják se zapnutelnou volnoběžnou brzdou ve spodní části.

Její silu můžeme regulovat podle potřeby, můžeme ji dokonce ponechat běžet úplně volně. Toto řešení znamená velkou výhodou při lovu s 2 pruty a při nočním lovu. Univerzálně použitelné modely s adekvátní přední brzdou jsou obě velikosti, které jsou dokonalé k lovu ze dna a jiných metodách od feeder lovu, až po lov okounů. Naviják doporučený nezávisle od zkušeností je dobrým řešením i pro ty rybáře, kteří hledají spolehlivý naviják za příznivou cenu.

Velikost Počet ložísk Brzdící systém Převodový poměr Materiál těla navijáku Cívka Kapacita cívky Váha
6000 12 Přední + volnoběžná brzda 5.2:1 Grafit Hliník 0,28 mm / 300 m 440 g
Brzdový systém predná + voľnobežná brzda
Cívka Hliník
Hmotnost 440 g
Kapacita cievky 0,28 mm / 300 m
Materiál tela navijáka Grafit
Počet ložísk 12
Prevodový pomer 5.2:1
V balení 1
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, slovensky a anglicky.