Výběr krmných směsí do studených vod najdete ZDE!

Akce Poslední kusy Doprava zdarma
2 roky záruka Doprava zdarma Vrácení zboží do 14 dní
Výrobce
Arno

Kód produktu
P20750150

Cena
760 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Naviják s volnoběžnou brzdou Arno Lodiax Pro všechny produkty značky Arno platí výhodný poměr ceny a kvality. Tyto verze nabízejí dobré řešení i pro začátečníky. Lodiax je verze disponující oblíbeným brzdovým systémem s volnoběžnou brzdou, který je dostupný v Více

Naviják s volnoběžnou brzdou Arno Lodiax
Pro všechny produkty značky Arno platí výhodný poměr ceny a kvality. Tyto verze nabízejí dobré řešení i pro začátečníky.

Lodiax je verze disponující oblíbeným brzdovým systémem s volnoběžnou brzdou, který je dostupný ve dvou velikostech s masivním grafitovým tělem a hliníkovou cívkou, díky čemu je výborným řešením při mnoha metodách lovu.
Má plynulý chod, za který vděčí především vnitřním ložiskám a mechanismu, který dostal místo v jednoduchém, přeci však masivním grafitovém těle. Kromě těla je ergonomická kovová klička zaručuje úspěšné zdolání větších ryb.

Disponuje samozřejmě hliníkovou cívkou, díky čemu je vhodná i k použití s pletenými šňůrami.
Je vyvíjený s volnoběžnou brzdou, díky čemu se dotvořil praktický naviják se zapnutelnou volnoběžnou brzdou ve spodní části. Její silu můžeme regulovat podle potřeby, můžeme ji dokonce ponechat běžet úplně volně. Toto řešení znamená velkou výhodou při lovu s 2 pruty a při nočním lovu.
Univerzálně použitelné modely s adekvátní přední brzdou jsou obě velikosti, které jsou dokonalé k lovu ze dna a jiných metodách od feeder lovu, až po lov okounů.
Naviják doporučený nezávisle od zkušeností je dobrým řešením i pro ty rybáře, kteří hledají spolehlivý naviják za příznivou cenu. 

Brzdový systém predná + voľnobežná brzda
Cívka Hliník
Hmotnost 416 g
Materiál tela navijáka Grafit
Prevodový pomer 5.2:1
Kapacita cievky 0,28 mm / 270 m
Počet ložísk 12
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, česky a anglicky.