Black Friday spuštěn! Sleva -15% na zboží Haldorádó, Feedermánia, Team Feeder, Delphin a jiné... více info ZDE!

Akce -27% Novinka
2 roky záruka Vrácení zboží do 14 dní
Výrobce
Arno

Kód produktu
P20423600

Cena
630 Kč s DPH

Běžná cena
860 Kč s DPH

Ušetříte
27% (230 Kč s DPH)

Varianta neexistuje

Pro všechny produkty Arno platí, že reprezentují výhodný poměr cena-kvalita. Tyto produkty poskytují dobré řešení i pro začátečníky. Tuto linii rozšiřuje také Megido disponující jedinečným vnějším designem černo-červené barvy dostupný ve více rozměrech. V pohledném a masivním grafitovém těle se nachází 12 ložisek, která zaručují hladký, adekvátní chod. Více

Pro všechny produkty Arno platí, že reprezentují výhodný poměr cena-kvalita. Tyto produkty poskytují dobré řešení i pro začátečníky. Tuto linii rozšiřuje také Megido disponující jedinečným vnějším designem černo-červené barvy dostupný ve více rozměrech. V pohledném a masivním grafitovém těle se nachází 12 ložisek, která zaručují hladký, adekvátní chod.

Sílu vyzařující klika s tlačítkem na vyklápění má jedinečnou kovovou úchopnou část, která zaručuje nekompromisní používání umělých nástrah a montáží větších hmotností. Na hliníkovou cívku navijáku umíme navinout potřebné množství pletené šňůry, což oceníme během přívlače.

Nezávisle na zkušenosti doporučený naviják poskytuje dobré řešení pro rybáře, kteří se seznamují s přívlačí, nebo jen hledají naviják příznivější cenové hladiny. Vedle přívlače je tento model díky přední brzdě univerzálně použitelný.

Velikost Počet ložísk Brzdící systém Převodový poměr Materiál těla navijáku Cívka Kapacita cívky
6000 12 Přední brzda 5,1:1 Grafit Hliník 0,35 mm / 195 m
7000 12 Přední brzda 5,1:1 Grafit Hliník 0,40 mm / 195 m
Brzdový systém Predná brzda
Cívka Hliník
Kapacita cievky 0,35 mm / 195 m
Materiál tela navijáka Grafit
Počet ložísk 12
Prevodový pomer 5,1:1
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, slovensky a anglicky.