Benzár Concourse Ultra Slim 8X Braid 120M

Akce -14%
Cena
840 Kč

Původní cena
980 Kč

Ušetříte
14% (140 Kč)

Výrobce
Benzar Mix

Kód produktu
P30597004

Hmotnost
0.15 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Benzár Concourse Ultra Slim 8X Braid pletená šňůra. Rozvoj výrobní technologie je možná nejvíce patrný u pletených šňůr, protože šňůry používané před několika lety nelze srovnávat s těmi, které jsou nyní "uvolňovány" z výrobní linky. Více

Benzár Concourse Ultra Slim 8X Braid pletená šňůra

Rozvoj výrobní technologie je možná nejvíce patrný u pletených vlasů, protože vlasce používané před několika lety nelze srovnávat s těmi, které jsou nyní "uvolňovány" z výrobní linky. Japonsko je považováno za špičku nejen v rybářských háčcích, ale i v výrobě vlasů, takže pletené vlasy vyrobené tam jsou jednoznačně nejlepší na trhu.

Proto je pro nás obrovským hrdostí, že nejnovější pletené vlasy od Benzár přicházejí přímo z Japonska, a není divu, že se jedná o produkty absolutní špičky. Ultra Slim 8X Braid je jedním z praporců, zejména určeným jako hlavní šňůra, a patří mezi nejlepší v kategorii!

Šňůra je mimořádně hedvábně hladká na dotek, dodává pocit velkého pohodlí a má exkluzivní balení, které v rukou rybáře okamžitě vyvolá pocit, že udělal skvělý výběr! Ultra Slim 8X Braid je vyroben z 8 pramenů, má profesionální odolnost proti opotřebení a potápivé vlastnosti, což z něj jednoznačně činí nejlepší nástroj pro pletený hlavní vlas.

Produkt je k dispozici ve 120metrovém balení a ve 4 různých velikostech, mezi kterými je typ s průměrem 0,04 mm, který dosud nebyl u pletených vlasů pro feederové rybaření vidět. To otevírá nové perspektivy pro jemné feederové rybáře.

Parametry produktu
Délka 120 m
Pevnost v tahu 3,7 kg
V balení 1