Benzar Method navázaný háček s pletenou šňůrou as nástrahovým trnem

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 4 z 5
Akce
Výrobce
Benzar Mix

Kód produktu
P42877008

Cena
90 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Série Benzár disponuje širokou nabídkou produktů k lovu nedravých ryb, které byly vyrobeny na základě dlouholetých závodních zkušeností Zsolta Benzára. I tento hotový návazec s nástrahovým trnem rozšiřuje sortiment produktů maximálně.. Více

Série Benzár disponuje širokou nabídkou produktů k lovu nedravých ryb, které byly vyrobeny na základě dlouholetých závodních zkušeností Zsolta Benzára. I tento hotový návazec s nástrahovým trnem rozšiřuje sortiment produktů maximálně splňujících nároky method lovu.

Výborné řešení k rychlým výpravám i pro začátečníky, ale i jako úspora řasu. Je skvělým výběrem pro každého, hlavně díky použitým kvalitním materiálům. V závislosti od velikosti je dostupný se 7 a 10 mm nástrahovým trnem umístěným na háčku z japonské oceli.

Z hlediska šňůry padl výběr na oblíbenou šňůrku Braided Hooklink od Benzár Mix, dokonale klesající šňůry vyrobené z 8 vláken, která díky teflonovému povrchu disponuje výbornými ukazateli odolnosti proti oděru a to ve standardní 8,5 cm délce. Tyto prémiové hotové návazce doporučujeme vysloveně do závodních podmínek, ale nezklamou ani během každodenního rybolovu.
 

Balení 2 ks/balenie
V balení 1
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, slovensky a anglicky.