VELKÝ VÝPRODEJ SPUŠTĚN! - zobrazit nabídku...

Akce -7% Poslední kusy
Výrobce
Benzar Mix

Kód produktu
P93700013

Cena
250 Kč s DPH

Původní cena
270 Kč s DPH

Běžná cena
260 Kč s DPH

Ušetříte
7% (20 Kč s DPH)

Varianta neexistuje

Benzar Bait Liquid je neuvěřitelně koncentrovaná tekutina velmi vysoké kvality a mimořádných vlastností. V litrovém balení se ukrývá velký počet pozoruhodných vlastností a řada obsahuje celkem devět příchutí. Čtyři příchutě jsou založeny na rybím koncentrátu, ale obsahuje taky sladké, ovocné výtažky. Více

Benzar Bait Liquid je neuvěřitelně koncentrovaná tekutina velmi vysoké kvality a mimořádných vlastností. V litrovém balení se ukrývá velký počet pozoruhodných vlastností a řada obsahuje celkem devět příchutí. Čtyři příchutě jsou založeny na rybím koncentrátu, ale obsahuje taky sladké, ovocné výtažky.

Příchutě na rybím základu jsou vhodné pro celoroční použití, kdy mohou být použité ve velmi prochytávaných vodách a taky přírodních vodách. Příchutě Jahoda, Ananas, Pomeranč & Čokoláda jsou vhodné již zavedené příchutě, které již nemusí o své výjimečnosti přesvědčovat. Jsou vhodné do chladných vod, ať už se bavíme o jarním období nebo období, kdy přichází zima. Následující dva typy Játra a Rybí olej mají opravdu vynikající vlastnosti.

Tyto tekutiny jsou přírodní oleje s vysokou čistotou, které obsahují aminokyseliny a další velmi cenné ingredience., díky nimž jsou velice atraktivní pro ryby. Jsou ideální pro používání v letních měsících. Řada obsahuje taky tři prvky založené na přírodních extraktech, kterým je Belachan & Krill, CSL a Mango. Jsou vhodné pro použití v letních měsících a taky mohou být použité pro přípravu vařeného partiklu. Důležitou vlastností je, že nerozpouští PVA materiály a proto může být tekutina využita na maximum!

Balení 500 ml
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, slovensky a anglicky.