Benzár Mix novinky 2022 - prodej spuštěn!
Kompletní nabídka novinek ZDE
!

Akce TOP produkt
Výrobce
Benzar Mix

Kód produktu
P98990013

Cena
0 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Největším šlágrem tohto roku bude řada nástrah, který svými zvláštními, úplně jedinečnými vlastnostmi může děkovat za svou nadprůměrnou úspěšnost. Jako to jsou? Pojďme popořadě. Více

Největším šlágrem tohto roku bude řada nástrah, který svými zvláštními, úplně jedinečnými vlastnostmi může děkovat za svou nadprůměrnou úspěšnost. Jako to jsou? Pojďme popořadě.

1. Wafter, což ani není plovoucí, ani klesající. Jejich používání zaručuje dokonalou prezentaci nástrahy, během které háček leží na dně, ale díky nástraze je kriticky odlehčený.

2. Coated Boilie je mimořádně atraktivní díky rychle rozpustné vrstvě, která i v nejstudenější vodě okamžitě začne fungovat.

3. Čas rozpuštění této vrstvy byl přizpůsobený method feeder lovu, nakolik se maximálně za 15 minut úplně rozpustí na nástraze, vytvoří tak intenzivní a žádanou vrstvu kolem našeho háčku.

4. U dobře známých příchutích se v řadě objevují i úplně nové, jako například green betain, kokos, které na kapry působí jako neznámé chutě.

5. U skvělých příchutí jsme brali ohled i na intenzitu barev, proto jádro Coated boilies, ale i nerozpustná část disponuje velmi atraktivní barvou, následně čeká na kapry lákavá nástraha, i když se už vrstva nástrahy rozpustila.

6. Nový 14mm rozměr dává příležitost pro feeder rybáře k selekci rozměrů, ale tato nástraha je dobrou volbou i pro kapraře, protože s jejich vybalancovanou strukturou máme větší příležitost k ulovení opatrněji se krmících se ryb.

Balení 150 ml
Barva Červená
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, slovensky a anglicky.