Benzár Mix Concourse Twister Pellet Mix 800gr

Akce -12%
Cena
150 Kč

Původní cena
170 Kč

Ušetříte
12% (20 Kč)

Výrobce
Benzar Mix

Kód produktu
P98067199

Hmotnost
1 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Benzár Mix Concourse Twister Pellet Mix V posledních letech se lov na feeder z velké části opírá o různé mikro pelety, bez kterých je dnes na většině intenzivně zarybňovaných jezer velmi obtížné ulovit mnoho ryb. Enne... Více

Směs pelet Concourse Twister

Method feederový rybolov v posledních letech spočívá především v používání různých mikropelet, bez kterých je dnes na většině intenzivně zarybňovaných jezer velmi obtížné ulovit mnoho ryb. V souladu s tím se stále častěji objevují ohlasy rybářů na potřebu nových peletových směsí, a to ještě chytlavějších, než jsou ty stávající.

Peletové směsi Benzar Concourse Twister byly také jednoznačně vyvinuty v reakci na zpětnou vazbu od zákazníků. Jedná se o vysoce intenzivně ochucené směsi rybích pelet, které mohou dobře fungovat v těch nejnáročnějších situacích, samozřejmě nemluvě o hobby rybolovu. Jejich výrazná příchuť dokáže snadno nalákat i ty nejodolnější kapry.

Každý sáček obsahuje dva druhy rybích pelet, přičemž ve směsi jsou i pelety o velikosti 2 a 4 mm. Díky tomu jsou tyto směsi ideální pro vytvoření vnadícího krmení.

Při jejich namáčení je důležité přidávat vodu po malých dávkách a po průběžném namáčení a odpočinku dosáhnou správné konzistence za 10-20 minut.

Peletové směsi Concourse Twister jsou k dispozici celkem v 8 různých formách:

- Zimní směs pelet
- Zimní směs pelet
- Zimní Twist Twist Zimní Twist Zimní Twist Zimní Twist
- Játra
- Mango
- Ananas a podmáslí
- Chilli-kapalina
- Česnekovo-marcipánový

Parametry produktu
V balení 1