Akce -17%
Cena
100 Kč

Původní cena
120 Kč

Ušetříte
17% (20 Kč)

Výrobce
Benzar Mix

Kód produktu
P98088810

Hmotnost
0.03 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Naše plovoucí nástrahy Bicolor zatím přinesly mnoho pěkných výsledků a stejně jako mnoho rybářů jsme je s radostí používali. Při dalším přemýšlení o tomto faktoru úspěchu Zsolt Benzár překroutil ještě jednu věc, tuto kombinaci dále rozvinul, a tak se zrodil současný produkt 4Color Pop Up. Více

Naše plovoucí nástrahy Bicolor zatím přinesly mnoho pěkných výsledků a stejně jako mnoho rybářů jsme je s radostí používali. Při dalším přemýšlení o tomto faktoru úspěchu Zsolt Benzár překroutil ještě jednu věc, tuto kombinaci dále rozvinul, a tak se zrodil současný produkt 4Color Pop Up.

Vzhledem ke svému názvu se jedná o plovoucí nástrahu s větším vztlakem. Každá nástraha je tvořena směsí 4 barev, čímž vzniká jedinečná kombinace, která pod vodou ukazuje různé tváře za všech světelných podmínek a proudů, a chytá tak i ty nejopatrnější a jemně se krmící klidné ryby.

Nástrahy lze použít na návazce a nebo šňůry, jejich velikost je 7 mm, umožňují univerzální použití, ale doporučují se speciálně pro lov metodou feeder. Zsolt dal výrobku také šmrnc, co se týče příchutí nástrah, takže varianty řady Krill-Belachan, od odvážnějšího vlasce až po příjemnější Coconut-Vanilla, jsou varianty.
Balení : 30 ml