Black Friday spuštěn! Zobraziť nabídku!

Benzar Mix Method Smoke 50ml

Poslední kusy
Výrobce
Benzar Mix

Kód produktu
P93720046

Cena
120 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Mnoho rybářských tašek rybářů na method feeder obsahuje mnoho produktů, které jsou před rybářskou veřejností utajeny. Tím, že představíme novinku Benzar Method Smoke odkrýváme jednu z tajných látek obsažených právě v tomto produktu. Method Smoke je extrémně jedinečná, velmi hustá tekutina s intenzi Více

Mnoho rybářských tašek rybářů na method feeder obsahuje mnoho produktů, které jsou před rybářskou veřejností utajeny. Tím, že představíme novinku Benzar Method Smoke odkrýváme jednu z tajných látek obsažených právě v tomto produktu.

Method Smoke je extrémně jedinečná, velmi hustá tekutina s intenzivní vůní. Díky své konzistenci je dobrá pro použití na pelety, boilies nebo krmné směsi a můžete si být jistí, že bude fungovat až po na dopadu na dno. Vzhledem ke složkám, které obsahuje je světelná vrstva rozšiřována kolem nástrahy na dne jezeře, řeky. Tekutina je velice atraktivní a dokáže ryby přitáhnou z velké vzdálenosti na krmné místo.

Díky extrémně úspornému dávkovači můžeme s malým množstvím dosáhnout maximálního účinku a efektu. Produkt je dostupný v šesti různých příchutích - dvě opravdu sladké příchutě - Čokoláda & Pomeranč, Ananas. Další dvě příchutě jsou - Česnek & Robin Red, Chilli Krill! Řada obsahuje taky dvě masové příchutě: Játra a GLM! Použití sladkých vůní doporučujeme v chladných vodách, ať už se jedná o období jara nebo přicházejícímu zimnímu počasí. Masovité příchutě jsou určeny pro použití v letních teplotách.

Balení 50 ml
Barva Červená
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, slovensky a anglicky.