Objednávky odesíláme bez problémů i během současné situace COVID-19. Otevírací hodiny poboček zásilkovni jsou pravidelně aktualizovány.

Benzar Mix Panettone

Poslední kusy
Výrobce
Benzar Mix

Kód produktu
P98005062

Cena
50 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Dlouholeté zkušenosti Zsolta Benzára v domácích a mezinárodních soutěžích vyústily do dokončení fantasy nástrahy Panettone. O této směsi se dá bez nadsázky říci, že je jedním z nejlepších krmiv, které Zsolt vyrábí.
Více

Dlouholeté zkušenosti Zsolta Benzára v domácích a mezinárodních soutěžích vyústily do dokončení fantasy nástrahy Panettone. O této směsi se dá bez nadsázky říci, že je jedním z nejlepších krmiv, které Zsolt vyrábí. Jemnozrnná, černá barva, vyvinutá speciálně pro soutěžní rybolov, je to mimořádně příjemná směs se známou aroma podobnou známému italskému kuglofu, která samozřejmě skvěle funguje i při běžném rybolovu. Důrazně ho doporučujeme jako plavcem, tak i zdolání (feederové) rybářům, protože se dají perfektně používat knedlíky a mísit do koše. O jeho úspěchu svědčí skutečnost, že náš feeder tým dosáhl s touto nástrahou několik vynikajících výsledků v prvních závodech kaprů v sezóně máty sezóny! TIP: stojí za to navlhčit ho v několika krocích, pak po čtvrthodině odpočinku přes 5 mm síto, protože tak bude konzistence podávaného materiálu dokonalá.

Balení 1 kg
Barva Black
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, česky a anglicky.

Záruka na zboží

Záruka na zboží

Automaticky uplatňujeme 2 letou záruku na zakoupené zboží na našem eshopu.