Doprava zdarma již od 790 Kč.

Benzar Mix pelety Expanda Method

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce TOP produkt Produkt F&H TV
Výrobce
Benzar Mix

Kód produktu
P98096107

Cena
120 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

V Benzár novinkách tohoto roku dostala místo i opravdová feedrové specialita, Benzár expandovat. Tato produktová řada vedle method technice dává výbornou příležitost i rybářům libující opravdu jemný feedrové lov. Expand jsou velmi pružné, měkké-soft pelety, které díky konzistenci umíme dokonale navléknout na háček, kvůli struktuře nepraskají, avšak zastanou si místo i na trnu, zda v peletovém kroužku. Více

V Benzár novinkách tohoto roku dostala místo i opravdová feedrové specialita, Benzár expandovat. Tato produktová řada vedle method technice dává výbornou příležitost i rybářům libující opravdu jemný feedrové lov.

Expand jsou velmi pružné, měkké-soft pelety, které díky konzistenci umíme dokonale navléknout i na háček, kvůli struktuře nepraskají, avšak zastanou si místo i na trnu či v peletovém kroužku. Uchovajúc si pozitivní vlastnosti měkkých pelet jsou potřebné olejové, aromatizované a mají vysoký obsah bílkovin. Pro zvýšení vábivosti obsahují velké množství rybí moučky, díky čemuž během našich testování již obstály na soukromých jezerech, jakož i v závodních podmínkách.

Mají jedinečnou vztlakovou sílu, jsou to hlavně plovoucí nástrahy, což však dokážeme ovlivnit. Kvůli perforaci se po stlačení pod vodou stane, že vodu vsaje a umožní jejich nabídnutí na dně, stanou se potápivých. Dostupné v rozměrech 6 a 10 mm, díky čemuž s nimi dokážeme vyvinout selektivní účinek, předejít tak rychlým nájezdům menších cejnů-karasů.

Má matný vnější povrch, díky čemuž bude Benzár nástraha favoritem v období bez záběrů.

Balení 30 ml
Barva Bordová
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, česky a anglicky.