Objednávky odesíláme bez problémů i během současné situace COVID-19.

Benzar rybářský prut Method Feeder

Akce -22% Výprodej Poslední kusy Doprava zdarma
2 roky záruka Doprava zdarma Vrácení zboží do 14 dní
Výrobce
Benzar Mix

Kód produktu
P12343360

Cena
1 860 Kč s DPH

Původní cena
2 380 Kč s DPH

Ušetříte
22% (520 Kč s DPH)

Varianta neexistuje

ks

Tento skutečně nevšední rybářský prut je úhlavním nepřítelem kapitálních kaprů. Method lov se u nás doma a snad v celé Evropě těší velké oblibě, že se konkrétně pro tuto metodu vyrábějí rybářské pruty, kterých společné vlastnosti jsou tyto: - Primárně se vyrábějí na dlouhé náhozy, ale jsou vhodné i Více

Tento skutečně nevšední rybářský prut je úhlavním nepřítelem kapitálních kaprů.

Method lov se u nás doma a snad v celé Evropě těší velké oblibě, že se konkrétně pro tuto metodu vyrábějí rybářské pruty, kterých společné vlastnosti jsou tyto:

  • Primárně se vyrábějí na dlouhé náhozy, ale jsou vhodné i na krátkou vzdálenost
  • Jsou opatřené rozměrným řadem oček (kvůli topolovým jarním květům)
  • Půvabné, dobře použitelné
  • Disponují velkou vrhací zátěží Benzár Method Feeder přeci vyniká mezi mnoha pruty nabízených k method lovu. Spojuje v sobě výhody 3 rybářských prutů!
  • Disponuje prodlouženou rukojetí na dlouhé náhozy podobně jako boilies pruty, díky čemu jsou náhozy dlouhé a přesně! Štíhlý, jako jemné feedry, proto se lehce používá, co napomáhá i náhozům!
  • Má větší průměr a odolnější stěny, jako jeden klasický dvoudílný rybářský prut, proto je dobře zatížitelný. Jeho zvláštností je i řada oček, který se skládá z extra silných dvoustopových oček. Z nich ty největší jsou ohnuté dopředu a mají hrubou stopu, aby se vlasec během náhozů nedokázala na něho namotat a bez odporu z něho klouzala.

Další zajímavostí je, že na dílu s rukojetí nejsou očka!!! Víme, že čím dále je první očko od robustního navijáku, tím více času má vlasec projít zúženým prostorem, který reprezentuje první očko. Je potřebné trefit optimální vzdálenost, které ještě není příliš velká, protože už tedy vlasec naráží o tělo prutu během náhozu, co značně sníží jeho vzdálenost.

V případě Benzár Method Feeder tuto vzdálenost trefili! Během lovu na feeder je nejdůležitější věcí cítění záběrů. Informace o situaci pod vodou nám produkuje kmitající špička, z kterého k tomuto prutu dostaneme 5 kusů!! Ano, s 5 různými pevnostmi. 0,75(sklo)-1(sklo)-2(sklo)-2(uhlík)-3(uhlík) Doporučený průměr vlasce je 0,20-0,25 mm.

Kód zboží Délka Počet dílů Vrhací zátěž Akce Přepravní rozměry Váha
12343-360 3,60 m 3 + 5 150 g B 125 cm 345 g
12343-390 3,90 m 3 + 5 150 g B 135 cm 385 g
Délka 360cm
Hmotnost 345 g
Vrhací zátěž 150g
Prepravný Rozmer 125 cm
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, česky a anglicky.