Akce -15% Novinka
Cena
780 Kč

Původní cena
920 Kč

Ušetříte
15% (140 Kč)

Výrobce
Delphin

Kód produktu
P101004507

Hmotnost
0.3 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Amulet Carp představuje vstupní bránu do kategorie kaprových prutů. Díky svým vlastnostem a velmi příznivé ceně je skvělou volbou zejména pro začínající a méně náročné rybáře. To však neznamená, že nezvládne větší výzvy v podobě kapitálních úlovků. Naopak!

Díky inovativnímu postupu výroby blanku z velmi pružného a odolného materiálu se prut vyznačuje několika specifickými vlastnostmi, které v podobné cenové relaci najdete jen velmi těžko. První z nich je neuvěřitelně hladká, plně parabolická akce, která vám poskytne absolutní požitek při lovu i malých kaprovitých ryb. Druhou zásadní předností je vysoká odolnost blanku proti poškození nebo zlomení. I přes jemnou akci se nemusíte bát, že byste se do prutu opřeli, a to jak při nahazování, tak při chytání.

Samozřejmostí je pevné a spolehlivé sedlo, které pojme i objemné navijáky a u kterého se nemusíte obávat uvolnění při prudkých výpadech nebo souboji se silnou rybou. Velká očka s výplní SIC se postarají o ideální vedení vlasce. Konec rukojeti je opatřen smršťovací úpravou s prodlouženou špičkou z EVA pro pohodlné a neklouzavé držení. Pěna EVA navíc svým originálním střihem nápadně připomíná tvar kamínku.

Při navrhování tohoto prutu jsme nezapomněli ani na jeho estetickou stránku. Již při prvním pohledu na prut zaujme specifická vínová barva. V kombinaci s černou barvou vytváří dokonalou harmonii.

Delphin Amulet Carp je spolehlivý prut pro každodenní rybaření, který vám přinese jedinečnou radost a potěšení z lovu jakékoliv ryby! Jsme přesvědčeni, že si díky tomu získá srdce nejednoho rybáře!

Technické parametry:

360cm/3.0lbs.
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 17,2 mm
Počet oček: 6
Přepravní délka: 186 cm
Hmotnost: 352 g
Rukojeť: Schrink
Délka rukojeti (od spodní části tyče ke středu sedla): 63,5 cm
Velikost vodicího oka: 40 mm

Model: 360cm/3.0lbs
Počet dílů: 3
Průměr blanku nad rukojetí: 17,3 mm
Počet oček: 6
Přepravní délka: 126 cm
Hmotnost: 400 g
Rukojeť: Schrink
Délka rukojeti (od spodní části tyče ke středu sedla): 64,5 cm
Velikost vodicího oka: 40 mm