Akce -15% Novinka
Cena
870 Kč

Původní cena
1 020 Kč

Ušetříte
15% (150 Kč)

Výrobce
Delphin

Kód produktu
P101004512

Varianta neexistuje
2,4m/200g/2 diely

ks

Inspirací pro vývoj a design tohoto prutu byl především lov kaprů v deltě Dunaje, kde se nejčastěji loví z lodi na krátkou vzdálenost. Proto nese výstižný název Dunay Carp a vyznačuje se specifickými vlastnostmi, které jsou přizpůsobeny tomuto stylu lovu. Více

Inspirací pro vývoj a design tohoto prutu byl především lov kaprů v deltě Dunaje, kde se nejčastěji loví z lodi na krátkou vzdálenost. Proto nese výstižný název Dunay Carp a vyznačuje se specifickými vlastnostmi, které jsou přizpůsobeny tomuto stylu lovu.

Výrazně zúžený blank prutu je vyroben z hustě vrstveného uhlíkového vlákna, které mu dodává vysokou pevnost a odolnost potřebnou při boji se silnými říčními rybami. Na konci blanku je výrazná špička ve fluo zelené barvě, která umožňuje snadnější rozpoznání záběru a dolaďuje celkovou akci prutu.

Prut je vybaven pevnými dvoustopými očky s výplní SIC, která jsou dimenzována i pro ty nejnáročnější podmínky. I přes svou robustnost a pevnost je prut velmi lehký a skvěle vyvážený, což umožňuje hladké a přesné nahazování i s těžkými zátěžemi.

Speciálně tvarované sedlo poskytuje pohodlné držení a umožňuje spolehlivé a pevné upnutí navijáku. Krátká délka rukojeti byla navržena tak, aby manipulace s prutem byla pohodlná i v lodi, kde je často málo místa. Konec rukojeti je opatřen protiskluzovým smršťovacím materiálem pro pohodlný úchop.

Technické parametry:

Model: 240cm/200g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 16,2 mm
Počet oček: 10
Přepravní délka: 124,5 cm
Hmotnost: 206 g
Rukojeť: Smršťovací
Délka rukojeti (od spodní části tyče ke středu sedla): 42cm
Velikost vodicího oka: 25 mm