Kompletní nabídka produktů Haldorádó ZDE!

Akce -3%
Výrobce
Haldorádó

Kód produktu
PHD-KT2502X

Cena
300 Kč s DPH

Původní cena
310 Kč s DPH

Ušetříte
3% (10 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Po úspěšných Haldorádó držáků prutů Vám konečně můžeme nabídnout i hrazdy které jsou vyrobeny z hliníku, jsou skoro nezlomitelné, neohýbají se, bez poškození vydrží i rozmary počasí. Tyto 3 produkty splňují vysokou kvalitativní úroveň která je již samozřejmostí pro produkty Haldorádó. Více

Po úspěšných Haldorádó držáků prutů Vám konečně můžeme nabídnout i hrazdy které jsou vyrobeny z hliníku, jsou skoro nezlomitelné, neohýbají se, bez poškození vydrží i rozmary počasí. Tyto 3 produkty splňují vysokou kvalitativní úroveň která je již samozřejmostí pro produkty Haldorádó.

Důležité je také zmínit že závity jsou z oceli které se jen těžko budou opotřebovávat při běžném používání a tak Vám tyto hrazdy budou sloužit dlouhá léta. Na spodní závit hrazdy jsme přidali jednu velkou podložku která slouží k tomu aby byla hrazda dobře fixována a aby se neotáčela při používání.

Hrazdy Vám nabízíme ve 3 různých délkách, první hrazda má 25, druhá 30 centimetrů (obě hrazdy jsou na 2 pruty), třetí hrazda je široká 45 centimetrů a je určena na 3 pruty. Z této nabídky si jistě bude umět vybrat každý rybář.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, česky a anglicky.