Cena
130 Kč

Výrobce
Novák Feeder

Kód produktu
PNF032

Hmotnost
0.05 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks

Novák Feeder Wafters Vario Bojli 12 mm Novák Feeder je jednou z novinek v programu Novák Feeder 2020. Tato návnada Wafters je skutečně speciální návnadou. Stejně .... Více

Novák Feeder Wafters Vario Bojli 12 mm Novák Feeder je jednou z novinek v programu Novák Feeder 2020. Tato návnada Wafters je skutečně speciální návnadou. Stejně jako u pelet Vario jsme i u tohoto výrobku usilovali o maximální variabilitu. Různobarevné oplatky a pelety jsou v místní rybářské kultuře známé již řadu let.
V posledním roce lze s jistotou říci, že zastínily všechny ostatní nástrahy. Je to samozřejmě dáno jejich chytlavostí. Na tyto nástrahy si však zvykli nejen rybáři, ale i ryby, a tak je občas potřeba změna. Právě v tomto případě nabízí tato nástraha vynikající příležitost.
Každá nástraha v krabičce se skládá z jiného mixu 2 barev. Získáte tak barvy, které dobře fungují, s trochou rozmanitosti! Tato nástraha se určitě odliší od ostatních svých plážových kamarádů!!! A velikost 12 mm je skvělá pro lov velkých ryb!