VELKÝ VÝPRODEJ SPUŠTĚN! - zobrazit nabídku...

Promix Feeder Slow Sinking Wafters 8mm, 10mm

-5% Novinka
Výrobce
Promix

Kód produktu
PPMFSWF08

Cena
180 Kč s DPH

Původní cena
190 Kč s DPH

Ušetříte
5% (10 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Produktovou řadu Slow Sinking Wafters jsme postavili na novou úroveň v porovnání se všemi ostatními návnadami dosud. Východisko bylo dáno požadavky techniky Feeder Slow Sinking. Nástraha musela mít takový vztlak, že is háčkem se buď velmi pomalu potápí, nebo jen jemně plave. Více

Produktovou řadu Slow Sinking Wafters jsme postavili na novou úroveň v porovnání se všemi ostatními návnadami dosud. Východisko bylo dáno požadavky techniky Feeder Slow Sinking. Nástraha musela mít takový vztlak, že is háčkem se buď velmi pomalu potápí, nebo jen jemně plave.

Tato vlastnost z něj činí skutečného všestranného i pro method feeder. 10 mm návnada je ideální pro háčky ve velikosti 8 nebo 10 . Jeho vyvážení může být dokonalé výběrem správného typu.

Ozvláštnil se také tvar návnady, přičemž prakticky po celé její ploše probíhají mírné křivky, takže získáte mnohem přirozenější zaoblenou nástrahu bez hranatosti. Kompletně propracovaný je také základní materiál těstovin, má jemně sladký, jemně rybí charakter, který je bez aroma.

Série Fluo Mix je směsí 4 nejoblíbenějších fluo barev (citronová žlutá, oranžová, růžová a bílá), doplněná o hnědou, takže prakticky v jednom dóze můžete mít nástrahu, která poskytuje řešení pro každou situaci.

Balení 20 g
Příchuť Fluo Mix
V balení 1
Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

Nevíte si rady? Kontaktujte nás. Hovoříme česky, maďarsky, slovensky a anglicky.