Pár slov o nás

Několik slov o nás

Rybářské nebe v podobě rybářských potřeb se nazývá NETFISH. Jsme nezbytnou součástí života každého fanouška rybaření. Jsme tým lidí, kteří chtějí přinést inovaci a změnu ve směru internetového obchodu pro rybáře. Jsme skutečným rybářským rájem, který splní sny a touhy každého mladého či starého vášnivého rybáře.

V našem internetovém obchodě nabízíme širokou škálu produktů. Vyberte si z naší nabídky rybářských prutů, navijáků, rybářských šperků, signalizátorů nebo různých doplňků pro kvalitní kempování. Nabízíme výrobky značek Dovit, Timár, Haldorádó, PB Products, Mistrall, Okuma, NEVIS, Tica, Sasame, Hayabusa, Rozemeijer, Kamatsu, Konger, ZFISH, Extra Carp, Mivardi, Topmix, Guru, Fox, Salmo, Predatek a mnoho dalších.

Spolupracujeme s kurýrní společností SPS, která zajistí rychlé doručení vaší objednávky. Dále máme smlouvu se společností Packeta, která našim zákazníkům zajišťuje rychlé dodání zboží a možnost osobního odběru na více než 4 000 odběrných místech po celé ČR. Zboží dodáváme také do sousedních zemí, jako je Česká republika nebo Maďarsko.